Pingru

Hikaye Görüntüleme Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 3,4M
  • Sürüm 1.0.1
  • Dil Türkçe
  • Geliştirici AMMYY

Pingru indir. indir kategorisindeki bu uygulama Android içindir. Ücretsiz olarak yükleyebilirsiniz.

Sosyal medyaların gelişimi ile beraber birbirinden farklı alternatif uygulamalar da geliştirildi. Bunlardan biri olarak uygulama mağazasında yerini alan Pingru mobil uygulamasını Android işletim sistemi bulunan akıllı cihazınıza ücret ödemeden indirerek Instagram hikaye takibi yapabilirsiniz. Instagram'ın şu an ki başarısı yadsınamaz olup kullanıcılara birçok alanda fayda sağlar. Bu faydalardan yararlanmak için sizde Pingru uygulamasına ücret ödemeden sahip olup. Instagram uygulamasını daha verimli bir şekilde kullanmak için sizde bu kaliteli uygulamadan faydalanabilirsiniz. Gelişmiş düzeyde özellikleri ve birbirinden farklı seçenekleri ile dikkatleri üzerine toplayan bu kaliteli uygulama akıllı cihazınızda oldukça küçük bir alan kaplar. Bu sayede kullanım sırasında herhangi bir sorun yaşamayacaksınız.

Pingru ile istediğiniz kişinin profilini görüntülemek için size kolaylık sağlar. Her bir içeriği ile kullanıcıların beğenisini kazanan Pingru sayesinde akıllı cihazınızı daha verimli hale getirebilirsiniz. Kendi hikayelerinizi veya öne çıkan fotoğraflarınızı görüntüleyin, kaydedin veya paylaşma işlemlerini gerçekleştirerek son derece verimli bir kullanım elde edebilirsiniz. Her bir içeriği ile kullanıcıların beğenisini kazanan Pingru sayesinde akıllı cihazınızı çok daha kaliteli hale getirecektir. İstediğiniz kişiyi arayın ve onun profilini görerek incelemeler yapabilirsiniz. İstediğiniz fotoğrafı açın. Sağ üstteki indire basın ve galerinize kaydederek daha sonra görüntülemenin keyfini çıkarabilirsiniz. Pingru uygulamasını kullanmak çok kolay. Hadi hemen pingru kullanmaya başlayın ve ardından sunulan içeriklerden faydalanın. Uygulama içerisinde kullanıcıların beğenisini kazanan birçok içerik yer alıyor.

Pingru indir

Gizli Instagram profillerini görüntüle, profilinizi kim takip ediyor, kimi profil izler, Instagram yayınları, vurguları, hikayeleri, fotoğraf veya video indirmeleri, profil büyütme fotoğrafı ve buna benzer daha birçok içerik sunan bu kaliteli uygulama akıllı cihazınızda sorunsuz bir şekilde çalışacak. Her bir içeriği kullanmaya hazır olun ve sunulan içeriklerden anında faydalanın. Uygulama mağazasının en çok indirilen uygulamaları arasında yer alan ve kullanıcılara birçok içerik sunan bu kaliteli uygulama akıllı cihazınızda oldukça küçük bir alan kaplayacak ve kullanım sırasında size herhangi bir sorun çıkarmayacaktır.

Pingru Instagram ile bağlantılı değildir. Instagramdan bağımsız bir şekilde çalışır ve Intagram hesabınızı daha verimli bir şekilde kullanmanızı sağlar. Pingru uygulamasının sunduğu seçeneklerin her birini kullanabilirsiniz. Instagram hesabınızı daha yakından takip ederek daha verimli bir kullanım elde edebilirsiniz. Bu uygulamayı kullanmak için bir Instagram hesabına ihtiyacınız var. En az 500mb RAM'e sahip telefon kullanılması önerilir. Gelişmiş düzeyde özellikleri ile dikkatleri üzerine toplayan ve kullanıcılara Instagram konusunda daha verimli bir kullanım sunan Pingru ile beraber kullanımınızı geliştirebilirsiniz. Sorunsuz bir kullanım elde etmek için tek yapmanız gereken Pingru uygulamasını indirmek olacak. Uygulamanın sunduğu her bir içeriği değerlendirmek için sizde Pingru uygulamasına sahiptir. Tamamen ücretsiz olarak kullanacağınız Pingru uygulaması akıllı cihazınızda size eşsiz bir kullanım sunar.

Güvenliğiniz için APK dosyaları Google Play üzerinden indirilmektedir.

Pingru indir